logo

گروه فناوری اطلاعات ارسان

گروه فناوری اطلاعات ارسان با بهره گیری از یک تیم خلاق و پویا در زمینه طراحی انواع سایت این امکان را برای شما فراهم می آورد تا فعالیتهای خود را به گونه ای متفاوت ارائه دهید. هدف ما ارائه راهکارهای نوین به منظور افزایش کارایی حرفه شما در سطح داخلی و بین المللی می باشد
info@orsanweb.ir
09356255505
 

طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت چیست؟

با افزایش روز افزون کاربران اینترنت و وابستگی بالای جوامع به اینترنت ، وجود  وب سایت برای هر کسب و کاری امری لازم و ضروری شده است . کسب و کارهای مختلف برای معرفی و ارائه کالاها و خدمات خود در بستر اینترنت  و ورود به دنیای تجارت و بازاریابی الکترونیک نیازمند طراحی سایت هستند .

 این وب سایت می تواند در حد معرفی کسب و کار و توانمندی های سازمان در چند صفحه باشد .و یا فضایی برای ارائه خدمات و کالاها به صورت کاملا آنلاین باشد .امروزه برای رشد هر کسب و کاری استفاده از وب سایت به شکل اصولی و درست لازم است .

به کلیه مراحلی که برای ایجاد یک  سایت اعم از طراحی قالب ، انتخاب فونت ها ، رنگ ها ، انتخاب و جایگذاری عکس ها و … انجام می گردد را طراحی سایت میگویند

گروه فناوری اطلاعات ارسان با تجربه قریب به یک دهه در این زمینه و کسب تجربیات فرآون این امکان را برای متقاضیان خود فراهم کرده تا شرایط عالی صاحب وب سایت خود شوند و اولین قدم را برای ورود به دنیای دیجیتال محکم بردارند.

طراحی سایت