logo

گروه فناوری اطلاعات ارسان

گروه فناوری اطلاعات ارسان با بهره گیری از یک تیم خلاق و پویا در زمینه طراحی انواع سایت این امکان را برای شما فراهم می آورد تا فعالیتهای خود را به گونه ای متفاوت ارائه دهید. هدف ما ارائه راهکارهای نوین به منظور افزایش کارایی حرفه شما در سطح داخلی و بین المللی می باشد
info@orsanweb.ir
09356255505
 

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

بازاریابی محتوا و پشتیبانی سایت

اینترنت به عنوان ابزاری برای تبلیغات و اطلاع رسانی  مزایای فراوانی نسبت به سایر رسانه ها دارد به طوری که در حال حاضر حجم کثیری ازافراد ، بخش قابل توجهی از وقت خود را صرف جستجو در اینترنت می کنند که این خود نشان دهنده قدرت و پتانسیل بالای این بستر  می باشد .

امروزه یکی از راههای بازاریابی در اینترنت استفاده از بازاریابی محتوا است بدین معنا که صاحبان وب سایت ها با  تولید محتوا باکیفیت و مناسب   در وب سایت خود و انتشاردر شبکه های اجتماعی اقدام به جذب مخاطبان هدفمند می کنند.

بسیاری از افراد اقدام به تهیه و طراحی سایت می نمایند و طراحی سایت را پایان فرآیند ورود به دنیای دیجیتال می بینند ولی یک سایت با هر قابلیتی بدون محتوا ی باکیفیت ارزش آنچنانی ندارد.

پشتیبانی سایت از نگاه فنی و محتوایی شامل چه مواردی می شود؟

راه اندازی یک وب سایت به تنهایی و بدون پشتیبانی و تولید محتوا کمک شاخصی به کسب و کار شما نمی کند ،خدمات پشتیبانی سایت بسته به نوع فعالیت وب سایت  جنبه های گوناگونی دارد ولی به صورت کلی شامل موارد زیر می گردد.

خدمات بروزرسانی وب سایت

تولید محتوا مرتبط با کسب وکار

تولید محتوای خبری

تهیه اخبار به صورت متنی و تصویری

عکاسی از محیط و محصولات

تهیه تصاویر مورد نیاز

بک آپ گیری از هاست

رفع ایرادات احتمالی سایت

مانیتور کردن آمار بازدید سایت

مدیریت شبکه های اجتماعی مرتبط با سایت

و…

a

ما در گروه فناوری ارسان  نگهداری و پشتیبانی سایت شمارا از جنبه های فنی و محتوایی  بسته به استراتژی های کسب و کار شما ، بررسی رقبا ،میزان محتوای مورد نیاز ، نوع محتوای نیاز، فعالیت در شبکه های اجتماعی و… را بر اساس قوانین و استانداردهای تولید محتوا به عهده می گیریم و سعی برآن داریم تا وب سایت شما را در مقابل رقبایتان شاخص گردانیم.